| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi recomandati dupa o betie?/ imi este foarte foarte rau

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

O femeie dezbracata - uiti si de betie si de tot

| lia a răspuns:

Pai poti incerca sa bei Sprite, mie imi face bine tongue
Si, sa ai pe cineva care sa te alinte si sa iti aduca mancare la pat laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Incearca sa vomiti...
bea muuulta apa si incearca sa te plimbi putin pe afara. Daca stai in pat ti se va face si mai rau...

| ellene a răspuns:

Moare de la castravetii murati happy

| Frogie a răspuns:

Somn...

| urbanghost a răspuns:

Iti recomand sa numai bei asa mult laughing si apa minerala la greutongue

| emin3mcosmin a răspuns:

Cafea cu aspirina sau sare...si sa iesi la aer curat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mult somn cu sticla de kinley la caphappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un pahar mare cu apa, sau mai multe.si daca iti este in continuare rau, mergi la medic.sa nu bei cafea, alcool si cafeina=bomba, tahicardie si tot tacamul.bea multa apa, cu cat elimini mai multe lichide cu atat mai repede scade acoolul din sange. dar daca ai ameteli, iti poate creste tensiunea si e nasol.cum spuneam, daca nu merge cu apa si la 1 ora iti este in continuare rau, mergi la urgente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vitamina b6. face minuni.si apusoara de izvor.