| IlegalSmile a întrebat:

Ce inseamna a face caterinca?

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

A face mistowinking

| UnleashedPsycho a răspuns:

Prin generalizare, să fii şmecher, pentru că de obicei oamenii din ziua de azi care fac renumita caterincă sunt cei care îşi folosesc jumătate din singurul neuron pe care îl au.
Sayonara!

| ALeXsSaY a răspuns:

A face misto, a lua peste picior, a rade de. big grin Ex: A facut caterinca de profu de mate cand i-a trantit markeru in cap din cauza exercitiului prea greu big grin (scuze da il urasc pe ala de matelaughing )

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru ALeXsSaY):

Aia nu e caterincă.E o dovadă a faptului că îţi baţi joc de un om mult mai inteligent decât tine, care are o şcoală mult mai înaintată şi vine la o altă şcoală să înveţe nişte idioţi, de genul celui care a făcut ce ai zis tu, matematică. Asta înseamnă să fii shm3ch3r, adică idiot de`a binelea.
Sayonara!

| ALeXsSaY a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Mda ai dreptate.nu a facut nimeni ceea ce am zis dar pe bune ca il uram toti pe ala de mate pentru ca e cam demodat si a uitat ca s-a schimbat programa. oricum, imi imaginam si eu devil big grin dar e bine ca am gasit pe cineva care se ridica impotriva genului aluia de shmecheri big grinwinking

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

A te distra big grinbig grin