| Negrea_Rodica_1970 a întrebat:

Ce înseamnă acest mesaj cand apare în mijlocul unei conversații și de asemenea se șterge toată partea de dialog a partenerului?
"Acest mesaj a fost şters temporar deoarece contul expeditorului necesită verificare." nu pot sa ii trimit nici mesaj, oare ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva are contul dezactivat.

| Intruder19 a răspuns:

Contul celui ce vrei sa ii trimiti mesaj necesita verificare si a fost dezactivat temporar. Pana nu isi verifica contul nu il poate contacta nimeni pe Facebook.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna exact ce s-a scris: ca mesajul este sters temporar de Admin-ul site-ului (sau al aplicatiei respective), pana se fac verificari si se aprobara publicarea raspunsului.

| OnuOnulică a răspuns:

Contul acelei persoane a fost dezactivat. În momentul când o să fie reactivat poți să-i trimiți mesaj.