| diana07 a întrebat:

Ce inseamna cand iti visezi fostul iubit plangand in fata parintilor lui la o nunta? la nunta nu i-am visat si pe mire si mireasa.mersi:*

el spunea plangand k m-a iubit dar nu vrea sa ne impacam.el in realitate are iubita sau a avut.hee hee

1 răspuns:
| EuGabriela a răspuns:

Inseamna ca iti este dor de el si ca inca il mai iubesti ceea ce este ciudat in visul tau este ca de obicei cand oameni viseaza nuntii inseamna ca esti aproape de atingerea unui ideal iar daca visezi un fost iubit inseamna doua lucruri: ori ca iti este dor de el oi ca ari fi cazul sa cauti pe cineva probabil cu aceiasi personalitate cu a fostului si daca visezi oameni plangand inseamna ca cineva este trist din cauza ta nu stiu poate ca asta inseamna ca ar fi cazul sa il cauti poate ca nu ati terminat asa cum trebuie relatia poate ca sufera si inca te iubeste exista mai multe posibilitati poate si cea a impacari happy