| MyNameisEduard a întrebat:

Ce inseamna cand visezi pe cineva de multe ori? E a 3-a oara cand am visat-o pe fata pe care o placeam,acum cred ca nu mai simt nimic pentru ea dar tot o visez si cand o visez in vis nu stiu cum dar suntem impreuna, nu stiu de ce tot visez asta, pareri?

Răspuns Câştigător
| Mela1000 a răspuns:

De o lună, si eu am vise cu crush-ul meu.
Chiar dacă tu crezi ca nu mai ai sentimente pentru ea, poate subconștientul tau isi dorește o relație cu acea persoană.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Se mai intampla.
Chestia e ca in vise, apar mereu persoanele cunoscute, sau pe care le-ai vazut la un moment dat undeva.
Restul visului nu are mare importanta.
Nu e niciun mesaj ascuns.

| 1997onur a răspuns:

Și eu încă și tot am s-o mai visez pana devine realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gândește la tine de aia o tot visezi

| iuliaOK a răspuns:

Te gândești prea mult la ea

| akaanne a răspuns:

Nu înseamnă nimic, nu ai trecut tu peste și tot te gândești la ea.