| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna putin ciudat ce o sa va zic, dar vreau sa aflu de la voi niste pareri. Aseara am visat ca am cunoscut un baiat blond cu ochii albastri, in vis ii stiam si chipul care era foarte frumos laughing. Ne placeam foarte mult si stiu ca ne aflam pe un pat, lungiti si vorbeam. Eu eram concentrata pe discutie si el, deodata m-a sarutat pentru prima oara. Chestia ciudata este ca parea real acel sarut si inca simt acei fiori din vis si un sentiment ciudat, iar cand ma gandesc la asta ma simt aiurea...nu pot explica in cuvinte. De aceea mi-ar placea sa-mi impartasiti pareri si daca vi s-a intamplat vreodata sa visati la fel, ceva foarte real, ce s-a intamplat dupa aceea.
Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut,da, e vorba de legea atractiei universale pe care a folosit-o subconstientul tau.ai fost pe aceeasi unda cu Universul si el ``te-a ascultat``. probabil asta a fost si cel mai puternic gand.e posibil sa fi vazut un baiat zilele, tercute sau in trecut care ti-a ramas in minte iar in vis ti-a aparut pentru ca...am scris mai sus. numai bine!

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Mi s-a intamplat.E ciudat, intr-adevar.Starea de dupa vis e un fel de discomfort din cauza faptului ca nu intelegi ce a fost, dar si visare cu ochii deschisi, deoarece in continuare te gandesti la el.Si eu am visat ca sarut un baiat blond cu ochi albastri.(eu eram cea care l-a sarutat) si parea foarte real.Si acum cand ma gandesc ma trec fiori.E foarte ciudat, dar poti simti acel lucru doar daca ai visat.