| syd2 a întrebat:

Ce inseamna daca te simti vinovat pentru ca esti fericit?

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Asperger

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Înseamnă că ești cretin.

| syd2 explică (pentru T0T):

Inseamna ca ma invidiezi

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Nu invidiez pe nimeni, mi se pare ceva destul de josnic.

| syd2 explică (pentru T0T):

Cu siguranta

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Se incinge tot mai mult clasamentul si se strange, prea multe echipe in cateva puncte, diavole.

| syd2 explică (pentru Drimmero):

Aha. nu e interesant.

| Drimmero a răspuns (pentru syd2):

Eveniment de trecut in calendar, imi apar notificarile tale/

| zurick a răspuns:

Inseamna ca n-ai mai fost fericit de mult timp si te intrebi probabil daca e ceva gresit cu tine sau poate iti pare rau ca esti fericit in conjucturi in care altii nu sunt.

| danay72 a răspuns:

Nu trebuie sa te simți vinovat. Fericirea depinde de fiecare dintre noi, de alegerile pe care le facem. Ce seamănă omul aceea va și secera.

| Staind a răspuns:

Inseama ca nu poti fi fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu probabil ai vrea ca toata lumea sa fie fericita cand tu esti fericit si de aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca esti castrat.

Răspuns utilizator avertizat