| nosferatu15 a întrebat:

De ce atunci cand esti indragostit/a te simti mai fericit/a?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca e o senzatie mai placuta dar nu e eterna.

| Elena1234456 a răspuns:

Pentru ca ai senzatia ca toata lumea e a ta.
E un sentiment frumos happy.

| lplostonyou a răspuns:

Deoarece esti intr-o stare euforica,hormonii lucreaza mai intens,mintea o ia razna si simturile se amplifica, dragostea e ca si drogul, vrei din ce in ce mai mult si in doze cat mai mari happy

| nimicaici a răspuns:

Da, esti fericita cand te indragostesti, si ai sanse cu acea persoana!
simti ca lumea e a ta, ca plutesti, parca ai fii drogata love struck!
Esti fericit pentru ca iubesti, esti iubit si nu esti singur!
Esti fericit pentru ca ai pe cineva langa tine, care sa iti trimita noaptea sms cu "noapte buna, te pup dulce ", ca ai pe cineva care sa te rasfete! happy

Dar heey, esti trist cand te-ai indragostit pentru ca nu te iubeste.
Esti trist pentru ca iubeste pe alta/altu
Esti trist pentru ca nu vei putea iubi de curand pe altcineva, sau chiar niciodata sad
Esti trist pentru ca nu o/il ai langa tine, sa lasi frau lier sentimentelor!

Stii cum... dragostea sora cu suferinta happy

| rapa a răspuns:

Cand ma indragostesc ma simt... frustrat pentru ca de cine mie drag n am partehappy asa a fost tot timpu

| TDman a răspuns:

Pentru ca dragostea in sine, este un sentiment de fericirehappy