| Karinakari99 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca faci test de covid?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Probabil ai adormit cu gandul la asta si ti-a aparut ca prin vis.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca visezi ca faci testul de covid thinking

| Simpatic a răspuns:

Nimic, visele nu au mare legatura cu realitatea.
Doar in anumite cazuri rare in lume cand unii oameni alesi primesc informatii sub forma de premonitii, dar acolo cred ca e alta discutie si nu doar de vise, pot fi vise lucide ce stiu eu, ceva de domeniul divin.

| zurick a răspuns:

Că te gândești că o să ai corona, ceea ce e posibil, atât. Nu înseamnă că vei avea sau vreo altă filozofie

| Zuzu1991 a răspuns:

Ca iti e frica de covid si cand dormi tongue

| oglindasultanului a răspuns:

Ca virusu este prezent in juru tau

| Apokales a răspuns:

Ca ai avut bani in vis, ca ala nu-i gratis. Cel putin nu-i gratis in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine câteodată visele au sens opus.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Inseamna ca toata pandemia asta te-a teroriza total si inca o face. Incearca sa nu mai urmaresti nici un fel de stire sau informatie legat de acest subiect, doar protejeaz-te pe tine si pe ce din jur prin masurile necesare. Viata continua si dupa covid.