| kar1GaNNN a întrebat:

Ce inseamna familia pentru tine?

18 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna searahappy
Pentru mine familia reprezinta totul, este universul meu, langa familia mea ma simt in siguranta...
Familia mea imi da siguranta ca ajung si ziua de maine, datorita lor trec cu bine peste boala mea, ma ajuta de fiecare data sa ma ridic, si ca o minune, ma ridic si merg mai departe, asa ma chinui de 15 ani, familia o am de 27 de ani, acasa si in mijlocul familiei ma simt o regina, inconjurata de un rege, un print si o printesa
O seara bunahappy

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru caramela):

Am vazut raspunsul asta de multe ori tongue

| caramela a răspuns (pentru BaiatDeGaşcă):

Pai este al meuwinking

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru caramela):

Saracutasad Dar ce boala ai?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nimic. Doar la mama tin, chiar daca mi-a nenorocit copilaria.
Restul familiei nu inseamna mai nimic pentru mine.

| kar1GaNNN explică (pentru anonim_4396):

Destul de trist serios. ei iti vor binele asta sa stii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu esti in masura sa spui asa ceva.
Ma cunosti? Imi cunosti tu familia ca sa poti sa spui asta? NUUUU.
Asa ca te rog frumos sa nu-ti mai dai cu parerea despre lucruri despre care nu stii absolut nimic.
E adevarat ca am zis ca mama mi-a distrus viata dar a facut-o din greseala, in ciuda a toate astea mama s-a sacrificat mult pentru mine dea lungul vietii si mi-a facut aproape orice moft si multi ani a tinut la mine mai mult ca la absolut orice, dar acum 3 ani a facut o greseala care mi-a distrus si inca imi distruge viata, pe mama chiar o iubesc, asa proasta cum e ea.
O alta persoana care mai tine cat de cat la mine e bunica, dar eu pe ea nu prea o agreez. Restul mebrilor familiei mele nu sunt altceva decat tarfe ordinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general familia reprezintă iubirea și unitatea.
În cazul meu, familia este o adunătură de idioți bolnavi mintal.

| kar1GaNNN explică (pentru anonim_4396):

Cam des gasesti oameni care nu se inteleg cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama e totul pentru mine. in rest, praf si pulbere.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Echilibru,liniste,caldura! Parasesti acest perimetru si descoperi, ura, trufia, rautatea, invidia, interese meschine, ambalaje de doi bani ale lumii in care traim!
Pentru tine ce inseamna?happy

| kar1GaNNN explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Inseamna niste oameni care ma iubesc foarte mult si m-ar ajuta mereu la bine si la greu.

| BaiatDeGaşcă a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Asa estehappy

| Ceva123 a răspuns:

Nu am cuvinte sa descriu.
Pur si simplu o familie e o familie.
Cu bune cu rele nu trebuie sa-i uram, dar daca nici iubi, macar sa-i respectam.
Eu una îi iubesc.

| IWithYou a răspuns:

Absolut nimic.