| Rukhsandra a întrebat:

Ce inseamna idle pe mess? atunci cand are cineva la status idle? Stiu ca sunt "blonda" pentru ca nu stiu. big grin

10 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Messengerul are o optiune care afiseaza la status Idle atunci cand nu folosesti calculatorul pentru o anumita perioada de timp (setata de tine de la messenger --> preferences --> privacy ). Aceasta optiune poate fi dezactivata daca vrei.

| cretzufinish a răspuns:

Inseamna ca lipseste si nu foloseste compul de atat timp cat arata in dreptul acelui idle. Acest lucru se poate seta din Preferences, insa exista si programe false de idle, care folosite iti arata idle cu toate ca e la comp si pe mess.

| M' a răspuns:

Iti merge calculatorul in gol...nu esti la calculator apare idle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamnca ca nu foloseste computerul de o durata de timp stabilita din messenger-preferences-privacy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna "inactiv" in engleza

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna de cat timp nu ai folosit computerul desi esti deja pe mess. cesuletul de sus iti arata timpul

Alte răspunsuri