| CristiSiPunct a întrebat:

Ce inseamna in limba romana "in an open relationship"?

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Intr-o relatie deschisa... cu partenerul/partenera de viata.

| RAY a răspuns:

Adica fiecare face sex cu cine vrea

| Gogu06 a răspuns:

Cand isi pune tuta la profilul de facebool chestia asta vrea sa dea impresia ca este activa din punct de vedere sexual dar e in cautare de un armasar mai capabil.

| SerbanAntoniaElena0550 a răspuns:

O relatie deschisa

| consilierindragoste a răspuns:

Este o relatie fara obligatii.

| raluk27 a răspuns:

O relatie deschisa (adica un el si o ea petrec timp impreuna si se comporta ca si un cuplu, dar fiecare dintre ei este liber sa se intalnesca oricand cu altcineva, sa faca ce vrea. Practic e o relatie care nu implica fidelitate, exclusivitate si angajament).

| st3amgam3r a răspuns:

E pe interes aia laughing ori cauta pe cineva mai capabil.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Intr-o relatie deschisa

Succes,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cuplu casatorit sau nu, amundoi fac sex si cu alti oameni