| pryncesSs a întrebat:

Ce inseamna o pitipoanca pentru voi laughing?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Pentru mine inseamna o fata fitoasa,se imbraca prea strident (roz excesiv, si desigur asorteaza hainele cu rujul roz de pe buzele umplute cu botox), de obicei usuratice si iubite ale cocalarilor happy

3 răspunsuri:
| Liviu321 a răspuns:

O pitipoanca pentru mine este o persoana prost imbraca, adica se imbraca extrem de sexy, in seunsul ca isi arata fundul ori de cate ori are ocazia, sau isi ia o rochita de o palma, umbla decoltata, se machiaza foarte dens, si in special cu culori iesite din comun cum ar fi rujul roz, se crede cea mai frumoasa, inteligenta etc. de pe pamant, chiar daca ea nu stie nici pe ce lume traieste. se comporta foarte urat, este inganfata, le raspunde si le vorbesste urat celor din jur indiferent de varsta, ii trateaza pe cei mai saraci ca ea cu o superioritate iesita din comun, sarea la bataie din orice prostie cu alte fete, are relatii de scurta durata cu baietii, uneori iese cu mai multi de odata si nu ii pasa de cec spune lumea, pentru ca ea se crede o zieita!

| Dianné a răspuns:

O distrusa. O necoapta. O nesimtita. O ciudata. O nimfomana. O stupida. O su*ativa.
Sper ca te-am lamurit, paa! laughing

| Marius151 a răspuns:

Hmm mai pe romaneste ta*fa... O femeie care nu are ce face acasa, e frumoasa, nu prea inteligenta si e atrasa in primul rand de potenta financiara a persoanei de sex opus.