| 2420 a întrebat:

Ce înseamnă pe tik tok să primești comentariu la videoclipuri "fy" sau "fyp"?

Are vreo însemnătate anume?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fy e pagina de pornire, unde iti apar videoclipurile recomandate, propulsate.
Daca cineva iti scrie asta ori te anunta ca ai ajuns pe fy ori (poate) e un mod de a te propulsa cu comentariul său sa ajungi acolo (asta nu stiu sigur)

| 2420 explică (pentru anonim_4396):

De ceva timp, câteva fete și băieți din lista mea de followeri de pe tik tok comentează cu "fy" sau "fyp" pe videoclipurile pe care eu le postez pe tik tok si nu înțelegeam la ce se referă.

| Rossssss a răspuns:

Follow you