| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce inseamna pentru tine a fi un om plictisitor?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

A fi un om care nu are curajul de a fi sincer cu el si cu cei din jur. A nu isi urma propriile vise si a prefera sa traiasca dupa ce place altora. A se complace si a nu se provoca in mod constant.

| T0T a răspuns (pentru Bacemi):

Un răspuns bun la care nu am ce să adaug.

| Bacemi a răspuns (pentru T0T):

Mersi pentru apreciere.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca il intrebi ce face in timpul liber si ori nu stie ce sa iti raspunda ori iti da o minciuna pe fata.

| justanotheruser99 a răspuns:

Definitia plictisului ești chiar tu, in carne, oase si chiftele.

| syd2 a răspuns:

Plictisitorii pot fi aceia care vreau s-o faca pe neplictisitorul. Totusi raspunsul e incert intr-o oarecare masura empirica.

| Divy a răspuns:

Nu există omeni plictisitori ci doar situații plictisitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele care vorbesc rar, calm si o lălăie pe o tema anume pe mine ma plictisesc in ultimul hal.

| PeFuga a răspuns:

O persoana care nu are nimic interesant de spus, nu atrage cu nimic atentia oamenilor din jur, iar acestia nu ii prefera prezenta.

| Juviia a răspuns:

Un om care nu are pic de umor, nu stie sa se distreze si nu prea are prieteni.

| Softe a răspuns:

Un om închis în propria persoana care nu dorește sa-si exprime gandurile, trăirile și sentimentele și le tine doar pentru el