| robert87 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi fericirea? Ce credeti ca v-ar face cu adevarat fericiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine fericirea reprezinta statul cu prietenii in care radem in hohote, privirea inocenta pe care o gasesti la un copil, ploaia de dupa caldura, o melodie care imi starneste o mie de amintiri, o imbratisare la momentul potrivit.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru mine fericirea inseamna exact un peisaj static.Ma plimbam fara tinta prin parc, iar ceata care se ridica imbraca totul in ceva misterios.Doi pescarusi s-au asezat la 5 m fata de mine, zgribuliti.Am zambit linistii, albului care ma inconjura si m-am simtit fericitabig grin

| Malvina24 a răspuns:

Fericirea mea inseamna sa ma inteleg bine cu prietenul meu si sa fim sanatosi.Cu adevarat fericita m-ar face bunastarea familiei si implinirea profesionala.

| forever4you a răspuns:

Pentru mine fericirea inseamna o viata perfecta... dar mereu la mine fericirea dureaza un minut si apoi trececryingce mar face cu adevarat fericita? Sanatatea...banilaughing si dragostea nu exista o fericire mai mare pentru mine decat cea de a fii cu persoana iubitalove struck

| elasexygagica a răspuns:

Banii.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Golurile date la handbal