| DaveMustaine a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "sa fii cool"? Am primit raspunsuri diferite din partea prietenilor si mi-as dori sa le compar cu ale voastre. Cine vrea fundita?

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Pentru mine inseamna sa arati bine, sa fi inteligent si nu in ultimul rand amuzant.Sa nu ii plictisesti pe toti cu problemele tale ci sa iti ascunzi supararea cu glume bune! Sa fi capabil de asta! Eu asa cred!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa faci mereu mai mult ceea ce vor ceilalti sa faci decat ceea ce vrei tu cu adevarat sa faci.

| єχcєєℓ a răspuns:

Să fii cool? Ăia din desene animate care poartă ochelari de soare, geci bengoase și habar n-au carte și pe lângă asta la ce prostii scot din gură...stiți vorba aia ești prost și mai și semnalizezi.

| Vans a răspuns:

"sunt cool" ar spune-o numai un distrus care etot în clasa a8-a la 17.

| CosminC86 a răspuns:

Salut! "A fi cool", dupa parerea mea este o persoana educata, care stie sa se comporte ca un om. Contrar antevorbitorilor mei, a fi cool nu inseamna neaparat sa arati bine pe dinafara.