| StilFeminin a întrebat:

Ce inseamna "sa ai stil"?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, depinde de context, poate fi vorba de moda, constructii, mobilier, intelegi? daca e vb de tine, ti sa zis ca ai stil, probabil e vb de stilul tau de a fi ...imbracata la moda, machiata, parfumata toate care au un stil aparte ceva de genu, pentru a te convinge dai o cautare la dex si te vei convinge.happywave

| elasexygagica a răspuns:

Sa sti sa faci sex ca la carte

| SabbyNightShadow a răspuns:

Sa te imbraci cu haine la moda dar sa le mai adaugi un pic din stilul tau propriu...eu asa fac si toti, pana si uni colegi de clasa pe care ii urasc si ma urasc si ei imi spun asta...credema nu ai cum sa dai gres cu asta si cum a sp si ingerashhhh fii originalabig grin sper ca te-am ajutata

| ingerashhhh a răspuns:

Sa fii cat de origanal(a) posibil, nacatant la trenturi proaspete si sugestiile prietenilor. Original = Stil