| Anndi98 a întrebat:

Ce inseamna sa fi 'obsedat' de o persoana? E rau? thinking

Răspuns Câştigător
| Music4life a răspuns:

Da, este de rau, a fii obsedat inseamna sa nu mai te intereseze ceva decat persoana respectctiva, sa-ti formezi interesele si principiile in functie de el/ea. Oamanii obsesivi au nevoie de ajutor medical. Succes!

6 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu e mereu ceva foarte rau. Unii oameni sunt obsedati de anumite vedete(de exemplu fetitele de 12-13 ani obsedate de Justin Bieber, One Directionlaughing), devine o problema cand devii atat de obsedat de o persoana sau un lucru incat ajungi sa urmaresti acea persoana sau sa devii posesiva cu ea.

| e1xtz a răspuns:

Da ia zi?! ce vrei sa-i faci...ca suntem curiosi..esti genul chucky? ..hehe

| Anndi98 explică (pentru e1xtz):

Ai chef sa faci misto sau ce?! Ahh.

| karsivan a răspuns:

Este rau, este o boala psihica, nu mai judeci.

Răspuns utilizator avertizat