| MyihaDoolcica a întrebat:

Ce insulte si prostii sa le zic fetelor sau baietilor care nu ma lasa in pace? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| LoveTwilightLove a răspuns:

Mi se pare mie sau miroase a canal?
Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!
Ai terminat?
Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa... stiu eu pe unu care pateste asta. )
Lasa gargara!
Ce zici, poti sa taci?
Suferi de boala aia....de a te baga in treburile oamenilor?
De cate ori trebuie' sa trag apa ca sa dispari?!

Sper ca te-am ajutat... Funda?

4 răspunsuri:
| cosmina92 a răspuns:

De ce sa ii injuri cand poti spune adevarul despre ei intr-un mod cat mai amuzant, iar in acest fel sa rada colegii de el/ea (o sa se simta foarte urat)

| DanielCross a răspuns:

Heii.ce n-ai inteles. vorbeste si tu intr-un borcan ..ca il deschidem noi mai tarziu cand nu avem ce face..inafara de a asculta gunoaie!

| anonim16666 a răspuns:

Poti sa incerci :rabdarea si nepasarea. sper sa te-am ajutat

| INEGAL a răspuns:

Nu Trebuie Sa Le Zici Prosti Trebuie Sa Fi Calmhappy Si sa Le Zici Frumos sa Te Lase In Pace Ca Nu Mai Suport Companiea ei/lui