| yofetita a întrebat:

vreau sa pun o intrebare. atat baietilor cat si fetelor. Deci, sa incepem cu inceputul. Eu plac un baiat, si el spune ca nu ma place, dar de ce nu ma lasa in pace, in sensul ca ma loveste peste fund, ne tachinam......si stiti si voi? vreau un raspuns rapidddd. multumesc kiss

8 răspunsuri:
| Tiffanny a răspuns:

Pai...poate ca el prin palmuit la fund si alte chestii crede ca te face fericita!laughing Vorbeste cu el, zii sa inceteze, zii ca nu-ti place! Succes!

| yofetita explică (pentru Tiffanny):

Ma face fericitaa? what? eu i-am spus sa inceteze, dar nu o face...

| Tiffanny a răspuns (pentru yofetita):

O un idiot, atunci!

| elenusa12 a răspuns:

Daca nu inceteaza inseama ca te place foarte mult, dar poate este preatimid sa recunoasca asta, spune-i ca nu iti place ce iti face, poate va inceta
sau incerca sa ramaneti singuri asa sigur o sa recunuasca.

| alakyy a răspuns:

El daca face asa ap inseamna ca nu te place, da se ride de tine. trimitel cit mai departe

| yofetita explică (pentru alakyy):

. hai paslii deaici. du-te si invata sa scrii. wave

| dianamik22 a răspuns:

Asculta sfatul meu, cand un baiat iti spune ca nu te place e clar ca te place....am patit-o si eu! si la fazele alea cu tachinatul tot aceeasi chestie da de inteles ca te place si nu stie cum sa isi exprime sentimentele fata de tine, si ii e frica sa iti spuna ce simte pentru tine. sper ca te-am ajutat:*

| yofetita explică (pentru dianamik22):

. asa ma gandeam si eu, oricum. multumesc kiss