| anonim_4396 a întrebat:

Ce intamplari amuzante ati patit?
Scrieti mai pe lung

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Imi amintesc ca ai mei parinti au trebuit sa plece de urgenta in partea Bacaului.
Imediat dupa ce au taiat porcu, m-au lasat la nasii mei de botez, eu am venit pe furis acasa, am spart geamu si am intrat in casa sa fur o bucatica de sorici cred ca aveam 6 ani laughing
-Eram in clasa a 10 a si am chiulit 4 fete cucuiete si ne-am dus la o colega. Am taiat o gaina, am facut friptura si am baut un paharel de visinata si o cana de must si dai panarama in liceu laughing ce a iesit numai eu stiu si scumpa noastra diriginta pe care am mintit-o zicandu-i ca am mancat ceva si era alterat de asta stam cu capu pe banca, dar un coleg de ciuda ca nu am vrut sa il luam cu noi, ne-a dat in primire si a strigat in clasa...tovarasa diriginta nu ascultati fetele, ele sunt matoale laughing toata clasa a izbugnit in rasetelaughing apoi diriginta ne-a chemat si a hotarat...
Ce alegeti fetelor? nota scazuta la purtare? ori faceti munca patriotica in liceu 2 zile... obligat ca am ales varianta 2winking
A fost ceva ce imi amintesc cu drag mereu si astazi rad copilasii mei de isprava mamei lorlaughing
O frumoasa zi sa aihappy

| RAY a răspuns:

Foarte multe chesti amuzante de cand lucrez ca pfa

| Drimmero a răspuns:

Am o gramada de spus, dar zic maxim 2...
Acum ceva timp am iesit cu niste prieteni prin oras sa ne mai plimbam, intr-un moment observ eu ca am slitul desfacut,, chiar daca eu imi amintisem ca eram inchis, dar cand observ si il vad ca e desfacut sa-mi pice cerul in cap, o rusine mare a fost pe capul meu sa stau sa ma inchid de fata cu o mare de oameni, dar pana la urma am gasit sa ma bag dupa ceva sa ma inchid, deja nu mai stiam cum sa reactionez, ori sa rad sau sa ma rusinez.
Tot cu blugii am mai patit una cand jucam fotbal pe la o ora de sport,, eram in generala atunci si cand sa dau sa sutez in minge, mi s-au rupt pantalonii de mi s-au facut carpa si pana acasa a fost chinuiala pe capul meu, daca eu radeam de mine,, ce sa mai zica altii?

| T0T a răspuns:

Azi m-a amuzat faptul că în loc să reprezentăm direct trecerea din domeniul timpului(funcția original), în domeniul frecvenței direct(adică f)(transformata LaPlace), am reprezentat matematicește domeniul, adică cu s, număr complex, așa i-am pupat în fund pe matematicieni.

| syd2 a răspuns:

Am fost la scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

Ohoho. laughing
Dar mi-e prea lene sa scriu.

| Claudiu1905 a răspuns:

Am vrut sa vedem rasaritul de soare pe litoral, am pus ceasul sa sune si am plecat cu noaptea-n cap pe plaja unde am fost arestati de graniceri day dreaming