| TzuTzu_2341 a întrebat:

Ce intrebari i-ati pune lui Napoleon Bonaparte? happy. ffundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Sigur una dintre întrebări ar fi dacă şi-a mai schimbat părerea despre femei, asta aşa, între noi bărbaţii.
O întrebare serioasă este dacă e mulţumit de felul cum s-au materializat două din cele două visuri ale sale : unirea Europei şi transformarea Turciei în republică.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

"Maiestate,ce-ai cautat in Rusia?"

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"In ce limba te-ai inteles cu Wellington?"

| cristi202 a răspuns:

"Bai, de ce n-ai fost in stare sa ii faci felul si lui Wellington?!?"happyhappy