| DevilLife a întrebat:

Ce iti doresti cel mai mult de Craciun? Fundita celui mai frumos raspunshappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Liniște sufletească, restul mi le pot face.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Sănătate, fericire alături de cei dragi şi linişte sufletească.

pa, pa.

| SalutTpu a răspuns:

Ce mai frumos ar fi ca atunci cand stau cu familia de Craciun sa sune cineva la usa. Eu crezand ma duc sa deschid si apoi surpriza... prietena mea cea mai buna din Spania s-a intors in tara.

Oricum pentru ca asta e doar un vis imi doresc fericire, sanatate si pe cei dragi langa mine la fel de sanatosi si fericiti. big grin

| denyiuly a răspuns:

Imi doresc carti

| Sakura25 a răspuns:

O lume mai buna. O Romanie mai bogata. Oameni egali dpdv financiar.Sa se trezeasca Dumnezeu.Sa nu mai fie copilasi bolnavi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stau cateva zile impreuna cu familia, sa fim fericiti si toata lumea sa se simta implinita! big grin

Nu vreau lucruri materiale, pentru ca acestea nu conteaza. Conteaza sa ne simtim bine si sa ne bucuram de Craciun si mai ales, sa simtim spiritul Craciunului. Cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stau cateva zile impreuna cu familia, sa fim fericiti si toata lumea sa se simta implinita! big grin

Nu vreau lucruri materiale, pentru ca acestea nu conteaza. Conteaza sa ne simtim bine si sa ne bucuram de Craciun si mai ales, sa simtim spiritul Craciunului. Cam atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai sincer eu as dori fericire, sanatate si pace familiel mele si prietenilo, deoarece orice cadou ai avea nu poate inlocui fericirea de pe chipurile celo dragi, de aceea in fiecare an compun o poezie pentru familie, iar daca este ceva ce isi doresc, cam tot timpul zic ca nu, eu caut mere cadoul perfect! Craciunul inseamna a darui, nu a primi!happy

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil doresc pe baiatul viselor mele si un roman pe care vreau sa-l citesc