| AvalohAlyn a întrebat:

Ce iti provoaca imensa, profunda si pozitiva EMOTIE in viata aceasta?

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iubirea impartasita.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nimic.

| ToKen a răspuns:

Napolitana pe care am mancat-o adineaori.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iubirea si muzica.

| Doub a răspuns:

Pufoşeniile.

| gemeni6226 a răspuns:

O dragoste adevarata, cind dau de belea si sunt scoasa de acolo si stiu ca altcineva nu stia sa ma scoata numai Dzeu, cind au o mare reusita copiii mei gen:au reusit la facultate, primesc premii, se joaca piesa de teatru scrisa de fata mea in colaborare cu alti doi colegi de facultate cu succes mare la public.Si cind o sa se marite respectiv cind o sa se insoare baiatul meu si cind o sa se nasca nepotii mei.

| Cameliapantiru a răspuns:

Muzica si poezia.

| alexandrualind a răspuns:

Notele de la scoala si concursurile si muzica.

Exemplu de concurs:"Romanii au talent"

| Aberdeen a răspuns:

Cărțile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când nu întârzi la mate şi când aflu că nu facem franceză, istorie sau sport. Oricum nu dau pe la sport.

| EneCristian a răspuns:

Muzica aia care imi crapa timpanul si tot ce e hip hop de calitate( parazitii guess who spike).

| Cristinaaa57 a răspuns:

Iubirea,muzica,amintirile.

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Copiii si batranii. Dintotdeauna am fost profund emotionata si atasata de oameni. Dar ei merita multa afecţiune si ar trebui sa avem mai multa grija de ei. Am iubit copiii de mica, iar de batranei mi-a fost mila intotdeauna. Deasemenea, multi fiori si multa dragoste care imi umple inima totodată, mi-o ofera si povestea de viata a unui om. E un sentiment de nedescris, sa asculti viata unui bunic, unui batran, de la copilarie, la tinerete ajungându-se la momentul actual in care povesteste, cand batranetea il rapune. Imi aduc aminte cand imi povestea un bătrânel de la mine din sat, atunci cand a trebuit sa plece la razboi si si-a lasat sotia si copiii acasa. Am izbucnit intr-un plans plin de recunoştinţă si regrete.