| 8i9i a întrebat:

Ce jutsu-uri ati inventa pentru Naruto, Sasuke, Madara, Danzo, Kabutomaru, Mizukage, Konan, Yugito Nii, Hidan, Hiruko(marioneta), Chyo, Asuma, Pain si Kushina?

Răspuns Câştigător
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Naruto -rasenkunai(un kunai cu rasengan)
Sasuke-chiton(chidori impreuna cu foc)
Madara-future sharingan(sharinganul viitorului)
Danzo-puterea de a convinge oamenii
Kabutomaru-tehnica invierii
Konan-hartie cu otrava
Yugito Nii-sabie laser
Hidan-nemurire dar fara durere
Hiruko-coada care sa se deschida si sa scoada nisip otravit
Chyo-o marioneta care nu poate fi distrusa
Asuma-chakra puternica care duce tinta la 8 metri departare(daca este lovita)
Pain-din chakra sa iasa un razboinic care sa-l apere
Kushina-puterea de aduce oamenii dragi aici si lupi care ies din pergamente
Mizukage-kunai special care daca atinge sangele unei persoane fuce dupa tinta pana o ucide.

Asta e parerea mea.