| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri anormale obisnuiti sa faceti?

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Absolut niciun lucrul 'anormal', dar defineste acel anormal.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Gandeste-te la normal/anormal in ziua de azi. Ce e normal /anormal cand vezi o baba la trecerea de pietoni? Sa ii dai un sut in fund sa se miste mai repede sau sa o ajuti sa treaca strada? Foloseste materia aia cenusie mini Einstein.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E scoasa de tine acum pe moment, in mod normal, ca un bun cetatean ma voi oferi sa ajut, evident. Am ajutat straini de genul de-a lungul timpului in situatii in care s-a ivit sa fiu prin preajma.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eh, vezi. Intelegi si tu ce e normal si ce nu.

| SilentRain a răspuns:

Essen Bratkartoffeln mit Zitrone

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu te credhappy

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Verbul se pune la sf unei propoziției la modul trecut, ich werde Bratkartoffeln mit Zitrone Essen viitor, ich esse oft Bratkartoffeln mit Zitrone prezent, ich hatte oft Bratkartoffeln mit Zitrone gegessen trecut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hohoho, nu vrei sa le stii. Crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru secolul asta, sa citesc

| NikFlorian a răspuns:

Depinde de fiecare om, ceea ce el face, lui i se pare normal sau anormal.
Ceea ce pentru mine m-i se pare anormal pentru tine este normal si ceea ce m-i se pare normal pentru tine ii anormal, cam asa functioneaza mentalitatea omului.

Răspuns utilizator avertizat
| LILAA a răspuns:

Ma uit pe pereti
Dupa incep sa plang

| cristi202 a răspuns (pentru LILAA):

Ai peretii asa de uriti? Picteaza-i. Poate dupa aceea, vazind ceva frumos, vei ride. :)
www.picturadecorativapepereti.blogspot.com

| LILAA a răspuns (pentru cristi202):

Sunt pictati

| cristi202 a răspuns (pentru LILAA):

Si cu ce sunt pictati, ma rog, de te fac sa plingi?

| LILAA a răspuns (pentru cristi202):

Sunt pictati de mine
Este un peisaj negru cu munti si o luna
Dar nu ei ma fac sa plang

| cristi202 a răspuns (pentru LILAA):

Dar atunci ce anume?