| BUBULINA a întrebat:

Obisnuiti sa faceti cadouri?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da dar nu stiu cati inteleg cadourile melehee hee
Le personalizez atat de mult incat nu se mai vede originalulbig grin

| nobody_9468 a răspuns:

Nu...
Eu doar obisnuiesc sa primeschee hee
Adica anul asta doar de ziua colegilor am luat caduri, nici de 1 martie nu le'am luat prietenelor martisorsad ca deah... e crizatongue

Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, dar mai rar, pentru ca am auzit ca e criza thinking

| Dara a răspuns:

Daaa! Ador sa fac asta!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nu prea.tongue

| shalimar a răspuns:

Imi place sa fac mici cadouri la prietenii apropiati.si le fac si des.imi face placere sa ii surprind cu cate ceva, fie ca le fac trezirea cu cate o prajiturica, fie ca au nevoie de ceva urgent si le cumpar eu. din fericire am prieteni buni. putini dar buni si nu abuzeaza de bunatatea mea.mai mult, m-au copiat si fac si ei la fel.nu conteaza ce daruiesti, daca e daruit din inima. ultimul cadou oferit a fost un portofel pentru maruntisuri ce m-a costat un euro. i-a placut la nebunie al meu, asa ca i-am facut o surpriza. ultimul cadou(ca sa spun asa) pe care l-am primit a fost trezirea de dimineata(acum doua zile) cu inghetata si energizant(pentru fete, bere pentru baieti)

| maiabia1995 a răspuns:

Da, pentru familie si prieteni pentru ca si eu primesc de la ei. Si pentru ca tin mult la ei doresc sa fie cat mai speciale [nu scumpe, SPECIALE].

| Яùxsi a răspuns:

Da laughing mai mereu.

| want2bMajestic a răspuns:

Da si primesc inapoi bucuroslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am facut un cadou nici parintilor laughing. Bine, am mai oferit cate un pix, dar am cerut inapoi ca vreau sa nu intru si eu in criza sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu prea des ca strica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place nici sa primesc nici sa daruiesc. Mi se par de domeniul ridicolului amindoua