| AirănMeidăn a întrebat:

Ce lucruri sunt albe?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Chiloţii.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate care nu sunt colorate.

| Wøodenpints a răspuns:

Smântâna fierbinte.

| AirănMeidăn explică (pentru Wøodenpints):

Wow. Asta da raspuns.Ti-as da funda daca as putea.(nu stiu de ce nu-mi apare funda in dreptul raspunsului tau)

| pietrean a răspuns:

In "profil"spui ca te-ai nascut in 1932(adica ai avea 82 ani), dar tot tu ai afirmat alta data, ca ai 12 ani! Odata ce te intereseaza, daca mai esti virgina, deoarece te-ai masturbat, te intereseaza despre viagra si dupa intrebarile puerile pe care le pui, biologic poate ai 12 ani, dar din punct de vedere psihic, cred ca ai avea cam2-3 ani.Doar tancii pun astfel de intrebari:de ce iarba este verde,ce lucruri sunt albe, restul se poate deduce din intrebarile tale anterioare.
Daca nu ai ceva inteligent de intrebat, mai bine pune mana pe carti, mai studiaza si daca ai ceva neclaritati logice, poti sa mai postezi intrebari!

| AirănMeidăn explică (pentru pietrean):

Iara dau de tine

| darrio2007 a răspuns (pentru pietrean):

E clar ca este un copil.Reiese si din intrebarea pe care a ales-o castigatoare.Lipsa de ocupatie.

| Chamberlin a răspuns:

Iaurtul
Zapada
Norii
Petalele florilor (majoritatea)
Laptele
Vopseaua alba

Răspuns utilizator avertizat
| Unstopable a răspuns:

Sperma

| AirănMeidăn explică (pentru Unstopable):

Sperma nu e alba.

| ItsMe6969 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Da tu de unde sti?! iti spun din experienta ca la unii e! happy

| Eternal a răspuns:

Zapada,norii,foia,notepad(adica atunci cind e gol), vopseaua

| Lexiie1 a răspuns:

Foaia,norii,unele animale si anumite lucruri.

| Laryshucha a răspuns:

Zapada,halatele doctorilor, crini, bujori.

| anamariabella a răspuns:

Foaia,norii,perdele,flori