| Radandam a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa ii iau de ziua iubitei mele cadou? Implineste 18 ani, ma gandeam la o trusă de machiaj, bluziță, tricou personalizat...ar merge? Ce mi-ati recomanda?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Mai mult ca sigur ca ce mentionezi tu va primi de la toata lumea.
Da dovada de originalitate si nu te va uita toata viata.
Uite o idee care mie mi-a placut foarte mult:
http://www.picturamea.ro/blog/idei-de-cadouri-fete.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si tu o bijuterie ceva, nu haine de majorat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca stii ca o poti nimeri cu obiectele alea, da, ar merge.
Mai pui o floare plus ceva ciocalatos, si aia e.

| Celcestietot a răspuns:

Bineînțeles că merge! Dacă vrei sa ii dai o carte neapărat, îți recomand să îi dai Bibliawinking!

| OldSoul a răspuns:

Un lantisor sau o bratara, din ceva argint, aur, depinde cat te ajuta portofelul.

| Bizon95 a răspuns:

Un costum de latex si niste catuse big grin
dupa 18 ani e legal...

| GIFTERRA a răspuns:

Salut,

As recomanda un cadou pe care sa il pastreze mult timp si sa isi aduca aminte de tine de fiecare data cand il vede. Astea ar fi recomandarile mele:

1. Set Tricouri "Where Is My Puzzle Piece" pe care sa le purtati amandoi:
...ru-cupluri
2. Set Tricouri "Love One Another" pe care sa le purtati amandoi:
www.gifterra.ro/love-one-another-tricouri-personalizate-pentru-cupluri
3. Tricou personalizat cu mesajul "Asa arata o iubita legendara" sau alt mesaj care crezi ca i-ar placea:
www.gifterra.ro/asa-arata-o-nasa-legendara-trcou-personalizat-pentru-femei
4. Tricou personalizat cu mesajul "I See You In My Future" sau alt mesaj care crezi ca ar fi amuzant pentru ea:
www.gifterra.ro/i-see-you-in-my-future-tricou-personalizat-pentru-femei
5.Tricou personalizat cu mesajul "Let's AvoCuddle" sau alt mesaj care crezi ca ar fi amuzant pentru ea:
www.gifterra.ro/let's-avocuddle-tricou-personalizat-pentru-femei
6. Orice tricou din categoria "Mesaje de dragoste" pe care poti sa le personalizezi cu un mesaj care sa ii aduca aminte de tine
www.gifterra.ro/tricouri-personalizate/tricouri-mesaje-de-dragoste

In plus, ai 10% reducere la orice comanda folosind codul TPU10.

Mult succes!