| Aliyaa a întrebat:

Ce machiar ar merge sa mi fac daca am o rochie rosie, ochii caprui, si tenul deschis la culoare si sunt bruneta?

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Pai iti spun parerea mea : creion dermatograf, rimel, ar trebui sa incerci un negru dar nu foarte puternic, asa cum ai vazut pe la tv cu le machiaza pe alea de la frumusete pe muchie de cutit tongue
sau o culoare thinking un fel de culoarea pielii dar sa se observe nu prea vad ce ai putea sa asortezi unei rochii rosi thinking
sau mai simplu creion dermatograf si rimel happy mi-se pare super frumos si mai ales pentru o rochie rosie o te face sa pari altfel happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat