| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce mai faceti, asteptati pe mos craciun?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept luna Mai 2017 ca sa plec la alta firma mai buna, ala e un mos craciun de primavara

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Nu aștept pe nimeni. Am fost atât de rea anul acesta, incat s-ar presupune ca bărbosul sa vina cu un sac, dar sa nu imi dea nimic, doar sa ia.

| Idkidk a răspuns:

Mâine îl aştept, dacă nu-mi aduce ce vrea, la anul nu-i mai las şpagă.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

"Daca il vedeti pe mos craciun, legati-l si ****** in c*r."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mi-am primit"cadoul " azi. Il astept la anul ^^

| Fumiko a răspuns:

Eu bine, ma pregatesc de craciun, imedeat merg cu, colinda, imedeat adica dupa 8 laughing.Nu, nu il astept pe Mosu fiindca 1.Nu exista 2.Nu de aceea este Craciunul 3.Nu el este Sarbatoritul etc..Merry Christmas :*

| miolina a răspuns:

Imi pare rau ca nu stiu adresa lui Mos Craciun. Ma intreb : de ce nu i-am cerut sa-mi fi adus un mini frigider cu zapada din Laponia.