| Speed99 a întrebat:

Ce mai faceti prietenasi dragi? Simt ca n-am mai vorbit de ceva vreme, cum va mai merge viata?

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Supravietuiesc ca tot omul si eu.

| GoldenZenith a răspuns:

Viața mea se topește de la atâta căldură. sad

| Speed99 explică (pentru GoldenZenith):

N-ai vreun sistem de aerisire? Ventilator, ceva, macar?

| GoldenZenith a răspuns:

Am, Speedy, dar nici ăla nu face fata. It's like fuc*ing hell in here! Cred că imi face viața vreo aluzie ca să mă obișnuiesc cu flăcările iadului thinking
laughing Mda.

| syd2 a răspuns:

Here i go!

Un început de iarnă
Atat de vag, paloare absolută,
Boală, nimic altceva...
Pierderi, nimic altfel.
Nisoarea cade, plictisită
Ea cade suferind, zdrobită de moarte,
Negreața copacilor goi, vătămați
Astupă perfectul alb... nihilism.
Vanul e atat de profund, încât
Paloarea sură îmi negrește ochii,
Respirația, imi devine frenetică,
Și vanul gri, imi întunecă conștiința...

| mudokins78 a răspuns:

,mai mănânc, mai beau o bere, mai fumez(ce am), mai "fac"flotări, mai,.
Da tu!, tu ce mai zici?

| PersonajFictiv a răspuns:

Mi-a fost rau tare azi, ma simt si acum aiurea.
Acum ascult melodia asta si mna, nu prea sunt obisnuit sa o vad pe Sasha Grey imbracata :

https://www.youtube.com/watch?v=JByDbPn6A1o

| PersonajFictiv a răspuns:

Tu ce faci? Cum esti?

| Speed99 explică (pentru PersonajFictiv):

Schiopatez prin viata fara vreo tinta clara. Uu, ce poetic a sunat.

| syd a răspuns:

E pe stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.conversația unui om tâmpit cu el însuși :
-mâncați capu' la pește?
-nu domnule, mănânc ca pu@la, pește.
- waaaw, acum totul are sens, văd lumea mai clar, nu de alta, dar mi-am pus ochelari, am chiorât.

păi bine măăă pretenaş drag, fomez, îți răspund la întrebare, dăăă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica si ma uit sa vad cine se mai pupa in dos cu cine. Vad si pe la intrebarea asta cativa thinking

| Yasmin875 a răspuns:

Am fost la sala 3 zile fara pauza si am făcut febră musculară.sad Mă dor picioarele de mor.

| Kiwibibilă a răspuns:

Hmm perf mai am o luna de vacanta si cica am o culegerea fizica una la engleza si una la info de facut+5 carti plictisitoare de citit, duminica e ziua mea si s-ar putea sa se naruie toate planurile mele, ma gandesc care e sensul vietii etc etc. Mata?

| Habbsha a răspuns:

Îmi bag pl în vecinul de sus că mă freacă la cap cu o bormașină de o oră... și mă plâng de cât de cald e straight face în rest mă descurc.

| Drimmero a răspuns (pentru Habbsha):

Bwhahahaha,, o fi bine sa tot stai la bloc?

| Habbsha a răspuns (pentru Drimmero):

Te aștept să-ți faci singur o părere smug.

| Drimmero a răspuns (pentru Habbsha):

De parca parerea mea ar schimba cu ceva situatia, doar ma amuz cum va plangeti de vecinul de sus, si de statul la bloc))))).

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Din ce in ce mai rau dar inca bine... revin cu noutati