| alexutsuuu a întrebat:

Ce mancati acum? De ex.eu mananc papanasi.yummy!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

La mine e criza.beau apa

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu mananc ...coliva! Fara sa fii murit cineva! Am o vecina foarte bisericoasa care s-a prins ca mie imi place coliva si aproape in fiecare sambata face asa ceva pentru mortii ei (Dumnezeu stie cati o fi avand de face atat de des!) si imparte la lume.Eu sunt "abonata"! Dar o face extraordinar de buna! Asa ca o mananc ca pe desert cu mare placere!

| Ana a răspuns:

Nu mananc nimic happy

| positivity a răspuns:

Buna!

Eu acum mancanc o acadica.

Pa, pa.

| nobody_9468 a răspuns:

Mananc suc Pepsitongue.Si am piscot pe birou, dar sunt satula mai ceva ca vacahee hee.

| Oxanna a răspuns:

Eu stau de 30 de minute cu un pix in gurabig grinbig grin dar ma duc sa imi iau un lolipoppp

| madycumada a răspuns:

Floricelehee hee

| Ingrid16V a răspuns:

Ciocolata:X

| clau_7848 a răspuns:

O napolitana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata:X:X:X