| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce mancati? Spuneti-mi si mie ce mancati zilnic fiindca eu nu am idee ce sa mananc! FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciuperci umplute preparate la cuptor, ciorba de legume (ciuperci -pleurotus de preferabil, conopida, macris) cu smantana si iaurt. Cartofi frantuzesti la cuptor, sarmale, conopida la cuptor cu cascaval, salata de legume (amestec mexican de legume fierte cu sunca, maioneza si usturoi), salata de sunca (sunca de praga taiata, maioneza, castarveti murati si condimente dupa gust), supe, ciorba de burta, carne gratar etc.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt prea bună prietenă cu mâncarea, consum fructe, lactate, semințe, carne mai rar, dulciuri (dar nu abuziv), etc.
Pa, pa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Poți începe să mănânci mâncare...
Începe să mănânci mâncare chiar azi, și viața ta se va îmbunătăți!
Avantajele mâncării:
-lipide
-glucide
-proteine
-carbohidrați
-E-uri care te păcălesc să mănânci mâncare stricată
-Chestii cancerigene
-etc.
Start eating today.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
O salata de vinete cu maioneeza. Miami.o pizza, salata orientala(sanatoasa si buna)winking. Pofta mare!
O seara placuta!

| Zangetsu a răspuns:

Fasole cu zeama de varza cu oua si cu lapte.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Mâncare radioactivă, încearcă şi tu.

Baftă!

| ViezurE a răspuns:

Pulpă de T-rex cu sos de sânge de broască juma gorilă şi garnitură de degete de salamandră juma' furnicar. Poftă bună! AAA era să uit, să adaugi şi maţe de câine cu ochi de mâţă.