| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancati de Craciun?

Răspuns Câştigător
| IonelaaaS a răspuns:

Pe tine laughing))daca vrei...da-mi funda mihaaatonguetongue

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mancarea traditionala:sarmale

| Dumnezău a răspuns:

Oameni.Neaparat fragezi si neaparat pana-n 24 de ani, ca dupa, incepeti sa va stafiditi.Intr-un vin bun rosu, merg oricand.

| anonim_4396 explică (pentru Dumnezău):

laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce am mâncat şi în restul anului. Adică chestii care-mi plac.
Nu vad de ce ar trebui să mănânc altceva, sau altă cantitate, doar pentru că-i 25 decembrie.

| LolaLollita a răspuns:

Turte cu nuca, obligatoriu! :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da multe si marunte!happy

| CryChristiAN a răspuns:

De toate. Sarmale, tort, prajituri TIP-TOP :X, salata de beuf, friptura de porc( cotlet, ceafa, etc...) Si ce-o mai fi etc etc.happy
Sanatate si o seara buna!

| anonim_4396 explică (pentru CryChristiAN):

Multumesc si sarbatori fericite tuturor!