| anonim_4396 a întrebat:

Ce medie generala aveti si in ce clasa sunteti?

Răspuns Câştigător
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu am 10? dar la ce ma ajuta in tara asta big grin?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

A VIII-a -> 10

Bafta

(citesti degeaba. nu ma lasa sa postez)

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Eu am 9 si sunt clasa a VIII si pentru @Jelli examenele nu se dau in iulie, se dau in iunie pe 20 si 22 tongue

| Digital112 a răspuns:

E cam mica... 8, 65 pe primul semestru, pe al 2-lea cred ca iese putin mai mare, sunt a 8-a.

| Merrycriss a răspuns:

Sunt a zecea si media pe primul semestru este 8.94 (cea mai mare) pe semestrul asta inca nu stiu

| Nadeshiko a răspuns:

Am media generala 9.94 si sunt clasa a VIIIa

| RXN a răspuns:

Am media generala 9, 77 si sunt in clasa a XI-a, profil filologie, ca sa se explice astfel multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well, jur că o să dau stupid tuturor celor care zic 10.
Mulți sunt sigură că o să mintă ca să se laude, că pe net nu pot fi controlați.
Media mea? Jur că nu o știu, ți-o spun îl iulie după examenele naționale. De aici îți dai seama în ce clasă sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@DaNiElA vezi-ți de treaba ta fetițo, am spus eu că se dau în iulie?
Taci naibii dacă nu ai înțeles. Știu când se dau (20 și 22) că și eu sunt în a 8-a, doar că e spre sfârșitul lunii și câteva zile acolo nu mai contează și sunt și plecată, deci revin la această întrebare la începutul lui iulie? Capiș?

| Elif_5080 a răspuns:

10,99 si sunt an clasa a VIII

| Elenutza_Dorynela_1998 a răspuns:

Sunt in clasa aVa si am media pe sem1 9.64 iar pe al doilea 9.43 ce premiu iau imi spuneti va rog si mie FUNDA