| AlexandraPrincess a întrebat:

Voi ce medie generala aveti? Ce clasa? Eu am 9.34 clasa a7a...ce spuneti? e buna?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Mi-a iesit 9.93 in clasa a 11-a, proima pe clasa! Proud of me happy
E buna media ta, ce e peste 9 consider ca e mai mult decat bine:*

23 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi tu? Eu n-am avut 9 in clasa a 7-a, am avut 8 si dar stiam sa scriu. Altfel ma bateau cu batul. Tu ai 3 greseli.

| MadRaven a răspuns:

Am terminat a VIII-a cu 9, 82, cred laughing
În a VII-a am terminat cu 9, 85. Şi sunt tot de la sat. Asta nu are nicio legătură cu media big grin

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Trec a VII-a si am media generala 9.96.
Felicitari pentru rezultatele obtinute la invatatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9,60. A 10-a. Personal, mi se pare mica. Prin a 7-a cred ca aveam in jur de 9, 80, poate mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu termin a şaptea cu 9, 91. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câţi tocilari laughing
8, 79

| Happyjump a răspuns:

Eu sunt in a 5-a si am 9.92, cred ca media ta generala este foarte buna.

| DanielVălean a răspuns:

Eu am 9, 85 si sunt tot in a 7-a, media ta e destul de buna...

| pufuletziii a răspuns:

Ehh...Eu am 9.21 laughing

| fearlessss a răspuns:

Hei happy Eu sunt in a 8a si am terminat cu 10( in sfarsiiit, am reusit laughing ) In a 7a am avut media 9.97.Depinde ...nu stiu ce sa zic, mie sincer mi se pare cam. mica media, avand in vedere ca am avut o clasa extrem de buna, media generala a clasei a fost 9.60 si am avut doar 5 colegi cu media sub 9.50. Nu e mica media ta, e ok.Depinde si de nivelul clasei si de altele...

| AlexandraPrincess explică (pentru fearlessss):

Dar noi suntem la sat. si cea mai mica media la noi a fost 7.38 happy1

| Aimee33 a răspuns:

Eu am media 9.93 si sunt clasa a 6-a.

| 16Gabriela a răspuns:

E foarte buna, felicitari. :*

| AnaBubbles a răspuns:

Eu sunt in clasa a 6-a si am 9.91...;-) :-)

| γиαჯ a răspuns:

Mica laughing

| FlaviusAPM a răspuns:

Eu am 9.63 clasa a-v-a

| Larasdfghj a răspuns:

Eu am terminat cu 10 clasa a saptea

| tHeOdAnUtz04 a răspuns:

9,40 clasa a7a

| LexaLexi a răspuns:

Eu sunt in clasa a VII-a si am media 10. Media ta e O.K., de exemplu daca eram in aceeasi clasa ai lua premiul al II-lea ceea ce este destul de bine.