| Aimee33 a întrebat:

In ce clasa sunteti si ce medie generala v-a iesit? big grin

14 răspunsuri:
| Michaela89 a răspuns:

Am terminat a IX-a cu 9.25 smug Vine a X-aaaaaaaaa ♥ Tu?

| MadRaven a răspuns:

Am terminat a8a cu media 9, 82, dacă-mi aduc bine aminte laughing
Tu?

| Aimee33 explică (pentru MadRaven):

Am terminat a 6-a cu media 9.93.

| Lαrisα a răspuns (pentru Aimee33):

Ceeeee? rolling on the floor Atat am avut si eu in clasa a 6-a. laughing

| Aimee33 explică (pentru Lαrisα):

laughing La ce materie ti-a iesit media 9?

| Lαrisα a răspuns (pentru Aimee33):

La matematica si pe sem I si pe sem II. tongue

| Aimee33 explică (pentru Lαrisα):

Si mie tot la matematica mi-a iesit 9 media laughing!

| Jipa95 a răspuns:

Am terminat clasa a XII -a, cu media 7.80 happy profilul Economic happy

| stlucian a răspuns:

La varsta mea doar in clasa 0 ma incadrez.Voi sunteti mai destepti decat mine thumbs up
Oricum va urez tuturor VACANTA PLACUTA indiferent de medie.O meritati din plin.
Stiu ca am terminat liceul cu 9 si ceva nu mai stiu exact, se intampla in 1990 big grin apoi a urmat facultatea dar asta e alta mancare de pestewinking

| Lαrisα a răspuns:

Am terminat clasa a8a cu 9, 91.

| PerfectLife a răspuns:

Clasa a X-a, 8.97, mate-info.

| kitykity a răspuns:

Am terminat clasa a 5-a si am avut media generala 9, 80.

| AndyAlex533 a răspuns:

Am terminat a 8-a, am intrat inn a 9-a la liceul Mihai Eminescu pe profil mate-info, media generala 9.63.

| AnneSteffy a răspuns:

Sunt clasa-VII-a și am terminat cu 9, 74. crying Știu că e o medie mică dar sunt varză la mate și fizică straight face La mate am avut media 8 iar la fizică 9 ( la fizică am avut așa pentru că e dirigentele și na, ne mai ridică mediile dar de fapt sunt varză rău la fizică)și ca și cum nu era destul mi-a ieșit și la istorie 9 straight face Am lipsit la vreo 2 lecții și nu mi-a dat nimeni caietu pentru că trebuiau să-și învețe, am luat 7 la test și nu am avut cum să-mi corectez media crying. Sper ca anul viitor să am media generală 10. În a-5-a am avut 10, iar în a-6-a 9, 88.Am scăzut răăău sad