| FarcasOanna a întrebat:

Ce melodie aveti la tell cand va suna cineva? :d happy

14 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nirvana - Smells like teen spirit
http://www.youtube.com/watch?v=zYxkezUr8MQ

| Holocaust a răspuns (pentru thegatekeeper):

Şi eu tot pe-asta o am ca ton de apel.laughing

| thegatekeeper a răspuns (pentru Holocaust):

O am de vreo 2 ani laughing. Nu pot sa ma satur de inceputul acela...

| Holocaust a răspuns (pentru thegatekeeper):

De doi ani? Serios?
Eu o am de... 5-6 luni.Am încercat s-o schimb cu una de la Metallica, dar prea le creştea tensiunea unora, şi am rămas cu asta. E mai epică. cool

| thegatekeeper a răspuns (pentru Holocaust):

Da, cam de 2 ani. Am avut pentru vreo 2-3 zile una de la Children of Bodom, dar de fiecare data cand suna si era cineva langa mine se speria, injura sau altele de felul asta. Asa ca tot la asta am ramas big grin.

| TRANSVERSAL a răspuns:

Dalinda

| bloodyhell a răspuns:

Ohama ***-gay ninja

| bloodyhell a răspuns (pentru bloodyhell):

Fira-i Omaha Bi.tch-gay ninja

| DeeaMarry a răspuns:

Deepside Deejays - Never be alone

| Pitbull305 a răspuns:

Pentru ca sunt fan Pitbull la tell cand ma suna cineva am melodia Pitbull - I know you want me (Calle Ocheo).

| andradamatei a răspuns:

Ricky Martin- livin la vida loca. Uite si link-ul: http://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY&ob=av2n