| Corinne a întrebat:

Ce melodie aveti la mesaj? Dar cand va suna prietenii?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aveam "Te cauta un bou" dar a protestat Stef si am schimbat-owaiting
Acum am "Lemon tree" insa cred ca o sa o schimb pentru ca imi face pofta de limonada de fiecare data cand o ascult

| inna a răspuns:

Lyfe Jennings - Must Be Nice

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Ca ton de apel am melodia celor de la There 4 tomorrow- A little faster si la mesaj am o melodie scurta din telefon.hee hee xoxo

| KidoSmart a răspuns:

Ca mesaj o melodie din telefon iar ca ton de apel-Linkin Park-forgotten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mesaj e un sunet care face ca un şoarecehee hee. Iar cand suna cineva am melodia de la Sistem- Never.