| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie aveti pe tel cand suna? ca eu m-am saturat de-a mele... dati-mi idei big grin

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

50Cent-Ready to War.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu o am pe aia cu crazy cow laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Mossano - Indianotech
Rihanna - Rude boy (la prietenul meu)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi depinde ca am aproape la toti melodie cand ma suna, dar cea generala Kesha-Tik Tok

| eveline a răspuns:

Asta imi suna si o ascult cu placere:
Guess Who-Locul Potrivit. imi aduce aminte ca traim in Romania si ca ne ocupa tot timpul:)):)))
http://vimeo.com/8056579

| medex3 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gu8tME9KZuA

eu o am pe asta. sa vezi cum suna in romana.Eram la banca si ma trezesc cu un telefon de la un prieten.toata banca a inceput sa rada si se uita la mine.doamne.ce jenant. da tot imi place

| funnygirl a răspuns:

Green day american idiotwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paramore-decoy, varianta ringthone big grin.