| DeeaDiDi123 a întrebat:

Ce meniu va place de la McDonald's?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vegie, porumb cu sos infasurat intr-un strat de malai cum e snitelul. Meniurile bune sant vegetariene daca n-ai chef sa te ingrasi.

| Ofiintă a răspuns:

Meniul cu big mac.

| Drimmero a răspuns:

Meniu mare de Big Tasty in care include portie mare de cartofi si cu suc, daca nu ma satur mai iau 2 hamburgeri pe langa menul asta, de obicei nu ma satur, au umblat si la Big Tasty si l-au facut minuscul din ce sandwich era.

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

E mai mic ca sa nu mori devreme, daca ar fi imens meniul organismul cedeaza mult mai devreme cu o boala neplacuta. Lanturile de mancare gunoi (junk food) profita de asta, probabil e lege data de guvern ca omul de rand sa mai duca cativa ani extra pentru taxe si impozite, altfel raman politicienii amarati

| Drimmero a răspuns (pentru mgtow):

Baliverne, daca mananci la Mc o data sau de 2 ori pe luna nu patesti nici pe dracu, unele persoane mananca si mai des si nu au nimic, tine de organismul fiecaruia.

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Dar in america si uk mananca zilnic dupa la 45 - 50 de ani cancer. Europenii au alt stil de viata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In mod special... niciunul. Cu atat mai putin meniu, care ar presupune cartofi si suc (care sunt la fel indiferent de meniu).

Dar sa zicem... big mac, cheeseburger.

| wildthing a răspuns:

Se pune ca nu sunt "cool", daca nu am mai mancat la McDonald's de vreo 4 ani...si am mancat la ei doar de vreo 3 ori de-a lungul intregii vieti?

| 1997onur a răspuns:

Din ala cu pui simplu si Fanta chicken menu ceva de genul si nageti o da fara nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fresh Deluxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Big tasty și big mac, dar nu prea îmi iau de la MC Donald's mâncare, mai mult de la KFC.

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Buna! Meniu mediu dublu cheeseburger, cu sos de usturoi si lipton. Aici, nu la pachet! Multumesc! O zi buna!