| SelenaTpu a întrebat:

Nu am mai mâncat de mult la McDonald's.
Mi-as lua diseară un meniu.
Ce vă place? Ce recomandați?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mananc meniu Big Tasty mai mult pentru sosul ala de la burger care mi se pare genial la gust.

| relian a răspuns:

McDonald's are mincare de calitate,asta comparativ cu alte restaurante genul asta.
Este mic,dar bun,eu maninc de obicei un peste happy nu stiu de este pe la voi prin RO -Filet- O- Fish se numeste meniu,vine cu cartofi si suc, eu prefer ca nu vreau sa maninc mult si sa fac sunci laughing
Mai au bun si sandwich alea picante, is f bune, au un sos super bun.

Nu stiu in RO ce fac, dar pe aici au numa produse de calitate si au facut meniurile mici laughing deci multi care vor "what a burger" asdica ditai mincarea merg la aia.
Toate produsele de la mc is de calitate, au schimbat multe de acu 1 an,salata,pun de aia cum era pe vremuri,nu mai foloseste de aia iceberg,de asemenea pestele e din ala wild si asa mai departe.

Care spun ca e prostie bate cimpii,mincarea la fenu asta de restaurante e mai buna si mai sanatoasa de n ori decat ce face omu acasa.
Mc nu se joaca,este deja in toata lumea,aia nu risca sa faca magarii,ca apoi sa piarda zeci de milioane.
Ce mai maninc de la ei asa cand am pofta,placinta de mere,wow aia da,buna rau,appi inghetata,f buna si aia, micuta dar f buna, calitate si cantitate mai mica, e mai bun asa, nu te faci cit china laughing
Are si smoothie bun si ala pentru cui place, dar toate la ei is facute bine.

| Andreand a răspuns:

E prostie nu ți lua?

| SelenaTpu explică (pentru Andreand):

Știu, dar nu am mai mâncat de prin 2019

| Andreand a răspuns (pentru SelenaTpu):

De unde ești?