| CinevaAnonimă a întrebat:

Ce minciuni vă spuneau părinții când erați mici?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca Skoda e mai buna decat Dacia thinking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Fetele te blesteama daca nu le dai ce vor" laughing

| Andreeush a răspuns:

Îmi aduc aminte că atunci când eram mică mâncam cireșe cu tot cu sâmbure iar mama îmi spunea că o să îmi crească copaci în burtă dacă mai continui să mănânc cu tot cu sâmbure.

| Sofer a răspuns:

Sa nu inghiti samburi de pepene ca iti creste in burta pepeni. wtf?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

„totul va fi bine" când îmi fac analizele, doar odată mi-a ieșit ceva chestie puțin mărită
nimic grav

| Justme1997 a răspuns:

Daca calc pe cârpe pe jos subt blestemata de țigani.
Daca nu ma rog inainte de culcare pot sa vina demoni in vise.
Aparent, aproape a fost rapita de extratereștrii de 2 ori, a văzut 3 portale, are des "premonitii" etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, in special taicameu imi spunea ca e politist
Sau daca beau multa apa fac broaste in burta

| Florin9Florin9 a răspuns:

Să nu mă uit în fântână că acolo este un monstru care poate să sară să mă mănânce dacă mă mai uit.
Motivul îl poți deduce și singură.

| CdeMetal a răspuns:

Daca inghit pasta de dinti o sa mor

| beck2804 a răspuns:

Daca nu mananc toata mancarea din farfurie vine Geambalac tiganul din cartier si ma fura. Daca înghit guma mi se lipesc mațele.