| BRG a întrebat:

Ce muzică vă place romînească sau străină?

Răspuns Câştigător
| Fallen Angel a răspuns:

Sincer, imi place muzica straina. Pt ca printre muzica romaneasca se numara in special manelele si eu le urasc din suflet. Mai ascult si muzica usoara romaneasca dar asta odata la o mie de ani laughing Si intrebarea pusa e pe placul meu. big grin

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru mine conteaza calitatea, nu are importanta daca e muzica straina sau muzica romaneasca.

| ody a răspuns:

Straina

| florin_7920 a răspuns:

Muzica românească dar nu imi plac manelele.

| Seline a răspuns:

Straina, parca nu e asa comerciala ca asta a noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As inclina spre cea straina. In muzica romaneasca nu prea mai ai ce gasi in industrai muzicala. Prefer vama, vita de vie, holograf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place muzica romana, mai exact hip hop'ul roman tongue.