| Dean1996 a întrebat:

Ce nu regretati in viata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Pai eu regret numai lucrurile rele.

| misu a răspuns:

Asculta melodia... cu ce m-am ales in viata si ai sa te lamuresti

| adrianajollie a răspuns:

Faptul ca l-am iubit big grin
de fapt mai nimic din tot ceea ce am facut nu regret cu exceptia a 2 lucruri...

| Iulia1106 a răspuns:

Nu regret ca am o familie buna, care ma intelege si ca am putini prieteni. Cel putin eu, mi-am dat seama ca nu toti "prietenii" sunt adevarati, asa ca ma multumesc cu acei putini prieteni, dar pe care stiu ca ma pot baza oricand.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Ca nu sunt emo sa o iau pe scurtatura in viata adic sa mi tai venele tongue prefer sa mor mai incolo laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Giulia_7179 a răspuns:

Viata ii simpla nu trebuie sa te uiti in trecut, deciziile pe care le-ai facut bune rele tot te-au ajutat la ceva, sa constientizezi ceva, nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu regret nimic tot ce am facut am facut pentru ca asa am vrut pentru ca poate am baut da oricum am facut si fac totu pentru ca asa imi trece prin cap nu imi pasa de riscuri.