| ////////////// a întrebat:

Care e cel mai urit lucru care la-ti facut in viata, si acum regretati?

18 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am avut multe discutii cu parintii mei, mi se parea ca nu sunt inteles si iubit. Acum regret enorm, dar e prea tarziu ei nu mai sunt in viata, amintirea lor ma urmareste la tot pasul.

| Razvan a răspuns:

Habar nu am pe care sa il alegthinking
Cand nu i-am luat apararea unui prieten. M-am simtit groaznic.Si inca ma mai simt desi au trecut mai bine de 3 ani de la acel incident. N-am sa uit niciodata privirea aia pierduta si dezamagirea pe care am citit-o pe fata lui.Scuzele nu isi au rostul.Cuvintele nu pot exprima mereu totulwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

@GenOm nu-mi place cum canta chilian, dar imi place expresia "ce caut eu in viata mea?"

| Vizitiul a răspuns:

De multe ori nu am stiut sa pierd! Si ce crezi ca am pierdut?
Raspuns: onoarea! Oricum, mi-am revenit si sunt mai flexibil ca oricandlaughing!

| Alisa a răspuns:

Am ranit-o cu vorbele mele pe mama si am facut-o sa planga. Lucrul asta il voi regreta mereu si orice as face nu poate sa compenseze suferinta ei pe care a simtit-o in momentul ala.

| Arthur a răspuns:

O caricatură nereuşită.

| hândel a răspuns:

Aș vrea să retractez toate greutățile pe care i le-am adus, viața grea la care am contribuit s-o aibă singura persoană care s-a aruncat mereu în apărarea mea și a fraților mei, mama!

| Anileda a răspuns:

Ca am facut sa planga o profalaughing

| MidnightLady a răspuns:

Am facut multe lucruri urate, dar singurul pe care il regret e ca am provocat suferinta familiei.

| Miss Sintetic a răspuns:

Am mintit, am tradat, am uitat cine sunt. Toate pentru nimic.

Asta nu inseamna ca regret. :-x

| andrutsy a răspuns:

Nu mi-a passat de unii sad si.acum regret pentru.ca nu mai sunt deloc sad

Răspuns utilizator avertizat
| Betty a răspuns:

Eu nu regret nimic pentru simplul fapt ce tot ceea ce am facut a fost cu buna stiinta si nu are de ce sa imi para rau indiferent daca a fost bine sau a fost rau.Am invatat si invat in continuare din greselile mele.:*

| YepIsSuspended a răspuns:

Ca m-am uitat la Dan Diaconescu direct...
Si acum am cosmaruri!
laughinglaughing

| soricica a răspuns:

Am facut multe lucruri urate, dar cel mai recent este ca un baiat a mancat o bataie zdravana[si-a scos si certificat medico-legallaughing] pentru ca a vorbit urat de mine si de bebitzu meu[:X]... dar sincer nu imi pare rau ca a fost batutbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am avortat...si acel copil nu avea nici o vina ca tatal lui era un nesimtit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cre' ca eu-s cel mai urat lucru din viata mea... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma urmaresc mereu"umbrele trecutului"inseamna ca voi regreta mereu anumite fapte(nu pot sa spun care).