| KillMePlease a întrebat:

Ce nume ai vrea sa poarte ai tai copii/al tau copil?

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu vor avea nume

| KamaSutra a răspuns:

Fata: Jessica. Rebeca, Roxanahappy
Baiat: Horatiu, Razvan...

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Minti!laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Aa,da!?
Minti! Minti! Minti! MINTI! de un catralion de ori MINTI!

Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Alabama si Cezar. Imi place cum suna si Zehra.
Oricum copilul meu va avea nume deosebit, nu ca toata plebea societatii.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

zehra, parca am auzit numele ala cand se uita mama la tradarea

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Si maica-mea se uita, nu pierde niciun episod, asa am aflat de el. laughing
Treceam intr-o zi prin camera ei si am auzit unul care tot urla "zehra, zehra", mi-a placut cum suna. thinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Dacă o să fiu mort de bat (și o să fiu) când mergem să-l înmatriculăm sigur nu o să-l cheme alabama sau cezar laughing
o să-l cheme ce-o să reușească să scrie ăla din râgâiala pe care i-o zic

| AirănMeidăn a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

da, suna ok

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Wøodenpints):

Copilul meu trebuie sa aiba nume de imparat, de zeu. Sa stie lumea al cui e.
Nu-ti dau voie sa-l strici cu ragaiala ta, ca altfel te pun sa schimbi scutece laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Da nu-i numa al tău pisi că nu-l faci singură big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Băiat: Ștefan, Andrei, Iustin, Victor, Alexandru (doua dintre ele, momentan nu ma pot decide big grin )
Fata: Maria, Andrada, Anabela, Sofia, Filofteia (la fel, doua dintre ele)

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns:

Sa fie si ai lui Killy!

| KillMePlease explică (pentru Geanin):

Nu stiu ce sa spun

| LaughingKarima a răspuns:

Christian si Sebastian. Stiu deja ca voi adopta 2 baieti gemeni in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thijmen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu thinking

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Nici eu...
Am o gramada de nume-n cap.
De baiat: Vlad, Matei, Emilian, Octavian, Darius, Razvan, Laurentiu, Sebastian (si mai am multe idei)
De fata: Clara, Iasmina, Iolanda, Lavinia, Carla, Rebeca, Vanesa, Sara, Cristiana, Delia(si mai am multe idei)

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Ha! Darius îl cheamă pe Croampa si Sebastian ah, Sebas-chan love struck

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

O.O
Interesant........Si in acest caz ce ar trebui sa fac? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Sa pui orice nume. Imagineaza-ti ce bine s-ar simti Croampa daca l-ar chema pe fiu'tau Darius. laughing
Ba e mistoc numele asta. thinking

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca s-ar simti binie, nu prea ne cunoastem... worried
Dar ce bine suna Vlad (de mica numele asta ma duce cu gandul la vampiri sau varcolaci), Razvan (imi place de cand ma stiu si nu stiu de ce dar de fiecare data cand spun/aud acest nume ma gandesc la un om puternic), Emilian (cand aud numele asta ma gandesc la o persoana eleganta...Desi cunosc pe cineva cu acest nume ce nu e tocmai elegant worried ), Octavian (nu stiu, pur si simplu-mi place mult numele).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e fata:Alice
Daca e baiat:Alin
Numele de baiat nu e prea deosebit dar mie imi place mult acest nume
Oricum daca e fata nu va avea un nume romanesc,, Alice,, e englezesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David sau Dragos, sper si eu la baieti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pollo dacă e băiat și Abella dacă-i fată.

| dragodana a răspuns:

Salut! Fata-Karen Lilia, baiat-Andrei Christian.

| Krixxus a răspuns:

Daca e fata Kassandra, daca e baiat Jacob.

| KillMePlease explică (pentru Krixxus):

Imi plac alegerile tale

| Krixxus a răspuns (pentru KillMePlease):

big grin

| GhostRider02 a răspuns:

Jacob,Jake.Kevin,Nike. si nume de fata Sara Sasha etc

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Rebeca, Flavius, Angel, Angela, Alex