| MihaLoveYou a întrebat:

Ce nume sa imi pun la hi5? (Ma cheama Adyna). Dau fundita big grin la cele mai faine exemple big grin.

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Paithinking
Adde
Addy
Adynutsa
Adina.
Ad33na
Sau(cum e la moda acum) sa pui un cuvant ceva in engleza de ex:
Green
Morphine
Lollipop
Funky pill
happy

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Adyna.laughing.adynutza.si iti mai pui semne pe acolo daca vrei. mie una imi place Adyna

| Slavic a răspuns:

Bună.

Nici nu ştiu ce saţi propun dar tu ştii bai bine.

Pa, pa.

| cretzufinish a răspuns:

Adnanabatting eyelashes

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Funky A d e e

| Crs a răspuns:

Simplu Adina si cu o inimioara langa, fluturas, ca sunt atatea semne care au aparut pe numele de pe hi5hee hee
Sau. Adiiinutsa, Adee, Adyna, Adynu stiuh, si tot asa cu semne pe langa numehee hee :*

| dydy_1756 a răspuns:

Anyda xoxo 4 u big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bebelusa rasfatata de multe tar*e copiata.